top of page
Vyhledat

Zkouška Cambridge English nanečisto


Ve středu 5. června 2024 si deset dětí ze 4. a 5.ročníku prověřilo své znalosti anglického jazyka formou zkoušky Cambridge English nanečisto, která se skládá ze tří částí – poslech, čtení a psaní, mluvení (Listening, Reading and Writing, Speaking). Na zkoušku se žáci většinou systematicky připravují v kurzech Cambridge English nebo sami individuálně.


Všechny děti si v rámci jazykové úrovně Pre A1 Starters nanečisto vedly velmi dobře, a to na základě znalostí angličtiny z vyučovacích hodin. 80 % z nich získalo vysoký počet bodů v rámci jednotlivých kompetencí.


Nela Malivánková absolvovala dokonce část zkoušky A1 Movers (Reading and Writing). Její výkon je výborný.


Chválíme děti za krásné výsledky a přejeme jim, aby se angličtina stávala stále více přirozenou součástí jejich života a měly k ní nadále pěkný vztah.

Mgr. Ilona Sitařová, vedoucí kurzů Cambridge English

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Novinky červen 2024

Od Keltů k FraveBotovi a do divočiny Tento školní rok jsme díky dotaci OP JAK podnikli zajímavé exkurze a výlety. Spojili jsme poznatky z historie českých zemí s nejmodernější technologií. V září jsme

Zápis do 1.ročníku 2024/2025

Vážení rodiče,  zápis do 1.ročníku školního roku 2024/2025 se uskuteční v úterý 2. dubna 2024 od 13,00 do 15,30 hod. Co k zápisu Vašeho dítěte do 1. ročníku potřebujete: 1.     rodný list dítěte 2.   

コメント


bottom of page