Zkouška Cambridge English nanečisto

Ve středu 5. června 2024 si deset dětí ze 4. a 5.ročníku prověřilo své znalosti anglického jazyka formou zkoušky Cambridge English nanečisto, která se skládá ze tří částí – poslech, čtení a psaní, mluvení (Listening, Reading and Writing, Speaking). Na zkoušku se žáci většinou systematicky připravují v kurzech Cambridge English nebo sami individuálně.

Všechny děti si v rámci jazykové úrovně Pre A1 Starters nanečisto vedly velmi dobře, a to na základě znalostí angličtiny z vyučovacích hodin. 80 % z nich získalo vysoký počet bodů v rámci jednotlivých kompetencí.

Nela Malivánková absolvovala dokonce část zkoušky A1 Movers (Reading and Writing). Její výkon je výborný.

Chválíme děti za krásné výsledky a přejeme jim, aby se angličtina stávala stále více přirozenou součástí jejich života a měly k ní nadále pěkný vztah.

Mgr. Ilona Sitařová, vedoucí kurzů Cambridge English