top of page
Vyhledat

Informace k zahájení školního roku 2023/2024

Informace k zahájení školního roku 2023/2024


Vážení rodiče,


nový školní rok zahájíme v pondělí 4.září 2023 v 7,30 hod. Výuka bude ukončena v 8,15 hod.

Děti si přinesou: vybavený penál, tyčinkové lepidlo, školní batoh, úkolníček, přezůvky, popř. kufříky s výtvarnými potřebami, sportovní oblečení a obuv na tělocvik.


Školní družina: od úterý 5.září 2023 od 6,30 hod. do 15,30 hod., pro docházku je nutno vyplnit Zápisní lístek

Obědy: od 5.září 2023, rodiče přihlásí své děti v MŠ Vojnův Městec

Od úterý 5.září 2023 budeme učit podle rozvrhu, všechny třídy mají i tělocvik. Od 14.září 2023 od 13,30 hod. začne výuka náboženství (Mgr. P.Seidl). Další informace dostanou děti od svých třídních učitelek.


Přejeme hezké prožití posledních prázdninových dnů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak nás vidí? - příspěvky Karolíny a Andrejky

Malotřídka očima studentky učitelství Začínající učitel na malotřídní škole? Ze své dosavadní zkušenosti musím říct, že malotřídní škola je pro začátek učitelské praxe ideální. Jako třídní učitelka pr

Jídelna a výdejna základní školy

V pondělí 4.prosince 2023 byla uvedena do provozu nová jídelna a výdejna. Poprvé jsme obědvali v budově základní školy. Co to pro nás znamená? Zejména rozloučení s paní kuchařkou v mateřské školce, ka

bottom of page