top of page
Vyhledat

Divadelní předplatné 2023/2024

Vážení rodiče,

Městské divadlo Žďár nad Sázavou opět připravilo pestrou nabídku divadelních představení pro děti. Stejně jako v loňském roce spojíme návštěvu divadla s prohlídkou zajímavých výstav, návštěvou knihovny M.J. Sychry ve Žďáru nad Sázavou ad. V příp. zájmu více než 15 dětí/turnus, opět jako v loňském roce, uhradí škola dopravu do Žďáru nad Sázavou, v příp. nižšího počtu dětí budeme využívat linkový autobus.


ddp_2023___24 (1)
.pdf
Stáhnout PDF • 3.56MB

km_1_2023
.pdf
Stáhnout PDF • 1.35MB


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Novinky červen 2024

Od Keltů k FraveBotovi a do divočiny Tento školní rok jsme díky dotaci OP JAK podnikli zajímavé exkurze a výlety. Spojili jsme poznatky z historie českých zemí s nejmodernější technologií. V září jsme

Kommentare


bottom of page