top of page
Vyhledat

Velký úspěch našich malých architektů

Děti ze 4. a 5.roč. se zapojily do projektu firmy Hettich Žďár město budoucnosti. Jejich krativita, smysl pro architekturu, symboliku i udržitelnost hodnoticí porotu velmi nadchly. Blahopřejeme a děkujeme společnosti Hettich ČR a Město Žďár nad Sázavou za příležitost účastnit se krásného a smysluplného projektu, za příspěvek na školní výlet a vstupenky do kina. 
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak nás vidí? - příspěvky Karolíny a Andrejky

Malotřídka očima studentky učitelství Začínající učitel na malotřídní škole? Ze své dosavadní zkušenosti musím říct, že malotřídní škola je pro začátek učitelské praxe ideální. Jako třídní učitelka pr

Jídelna a výdejna základní školy

V pondělí 4.prosince 2023 byla uvedena do provozu nová jídelna a výdejna. Poprvé jsme obědvali v budově základní školy. Co to pro nás znamená? Zejména rozloučení s paní kuchařkou v mateřské školce, ka

bottom of page