top of page
Vyhledat

Jídelna a výdejna základní školy

V pondělí 4.prosince 2023 byla uvedena do provozu nová jídelna a výdejna.


Poprvé jsme obědvali v budově základní školy. Co to pro nás znamená? Zejména rozloučení s paní kuchařkou v mateřské školce, kam jsme léta docházeli na oběd. Nyní si všechny děti pohodlně sejdou do přízemí budovy školy, kde je vítá nová paní kuchařka, a v klidu se najedí. Děti dojíždějící za zájmovými aktivitami si po obědě ve škole odejdou na autobus, nemusí spěchat, rodiče nemusí složitě řešit dopravu. A to pro nás nejdůležitější –

děti se už nemusejí za jakéhokoli počasí vydávat na cestu podél vysoce frekventované silnice č. 37 plné aut a kamionů.


Co říci na závěr? Děkujeme. Děkujeme zřizovateli základní školy za to, že poskytl finanční prostředky. Děkujeme

p. starostovi Martinu Havlíčkovi za organizaci celé akce. Opravdu se to povedlo.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak nás vidí? - příspěvky Karolíny a Andrejky

Malotřídka očima studentky učitelství Začínající učitel na malotřídní škole? Ze své dosavadní zkušenosti musím říct, že malotřídní škola je pro začátek učitelské praxe ideální. Jako třídní učitelka pr

bottom of page