Kroužky

 

Kroužky 2018-19 – začínáme od 1. října

 Čtenářský – Mgr. Renata Jirčíková, středa 13.00 – 14.00 h.

 Sportovní - Mgr. Jaroslava Chmelařová, úterý 13.00 – 14.00 h.

 Vaření pro zájemce - Mgr. Šárka Stejskalová – bude nepravidelně před akcemi, děti vždy dostanou informaci předem.

 Kroužky jsou bezplatné v rámci školní družiny.

 V rámci ŠD budou probíhat pravidelné činnosti, na které nemusíte děti přihlašovat:

výtvarné a tvůrčí aktivity,

středeční ráno Budíček s angličtinou

čtvrtek odpoledne Potkávání s angličtinou

 Nepovinný předmět Náboženství – Mgr. Pavel Seidl – čtvrtek 14.00 – 14.45 h. začíná již 13. září (nutno potvrdit samostatný lístek i v případě nezájmu).

 V případě zájmu, prosím, napište, který kroužek bude vaše dítě navštěvovat.

 

.

Kroužky 2017-18

Začínáme od 2. října

Aj – konverzace pro 4. a 5. ročník – Karolína Gasslerová, úterý 13.00 –14.00 h.

Čtenářský – Mgr. Renata Jirčíková, středa 13.00 – 14.00 h.

Sportovní - Mgr. Lenka Ježová, čtvrtek 13.00 – 14.00 h.

Příprava na AJ pro 1. a 2. ročník – Karolína Gasslerová, pátek 13.00 – 13.15 h.

Vaření pro zájemce - Mgr. Šárka Stejskalová – bude nepravidelně před akcemi, děti vždy dostanou informaci předem.

Kroužky jsou bezplatné v rámci školní družiny.

Nepovinný předmět Náboženství – Mgr. Seidl – čtvrtek 14.00 – 14.45 h. začíná již 14. září.

Taneční kroužek (hrazený) – pátek 13.30 – 14.15 h. zajišťuje p. Radka Večeřová - SE Z DŮVODU NÍZKÉHO POČTU ZÁJEMCŮ NEUSKUTEČNÍ!!!.

Časy a dny realizace kroužků se mohou v případě nutnosti změnit. 

.

Kroužky 2016-17

Začínáme od 1. října. Termíny mohou být upřesněny.

Výtvarný – Bc. Jana Mazánková – úterý 13.00 – 13.45 h.

Rybářský  Mgr. Jiří Marek - středa 13.00 – 13.45 h.
(náplň kroužku: rybářské dovednosti, poznávání ryb aj., výstupem není rybářská povolenka)

Sportovní - Mgr. Lenka Ježová – čtvrtek 13.00 – 13.45 h.

Vaření - Mgr. Šárka Stejskalová – každý první pátek
v měsíci 13.00 – konec mezi 14.15 – 15.00 h.

.

.

Kroužky 2015 - 16 – termíny mohou být upřesněny

Hudební - Mgr. Jiří Marek - středa 12.45 - 14.15 h.

Sportovní - Mgr. Lenka Ježová – čtvrtek 12.45 - 14.15 h.

Vaření - Mgr. Šárka Stejskalová - pátek 12.45 - konec mezi 14.15 - 15.00 h.

.

Německý jazyk - bohužel v tomto pololetí difinitivně nebude.

.

.

.

12. 5. bude kroužek míčových her.

.

Ve školním roce 2014-15 budou probíhat tyto kroužky:

Výtvarný - Mgr. Věra Štouračová - pondělí 12.45 - 13.30 h.

Sboreček - Mgr. Šárka Stejskalová - pondělí 13.30 - 14.15 h. - děti si přinesou notový sešit

Míčové hry - Mgr. Šárka Stejskalová - úterý 13.15 - 14.00 h. - vhodné oblečení (tričko s krátkým rukávem, trenky) a obuv

Sportovní - Mgr. Věra Štouračová - čtvrtek 12.45 - 13.30 h.

Taneční - nebude, cvičitelka je na mateřské dovolené

Seznamujeme se s ruským jazykem - Mgr. Stejskalová - nebude pro nízký počet zájemců

Zobcová flétna- základy - Mgr. Stejskalová - úterý 12.45 - 13.15 - děti si přinesou flétnu a notový sešit (pokud chodí i na sboreček, stačí jim jeden)

Správná výslovnost (individuálně) - dle dohody s rodičem

Termíny kroužků mohou být z organizačních důvodů změněny. Činnost kroužků bude zahájena ve 40. kaledářním týdnu, tj. od 29. září.